Usługi

Świadczymy usługi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji w sektorach związanych m.in. z branżami medycznymi, hotelarskimi, fitness i beauty oraz w sektorze produkcji roślinnej i zwierzęcej. Zajmujemy się dezynfekcją miejsc użytkowych, i pobytu dziennego ludzi oraz dezynfekcją i dezynsekcją hal i magazynów, pomieszczeń produkcji przemysłowej, spożywczej, zwierzęcej i roślinnej.

W trosce o:

Szpitale

Gabinety lekarskie i stomatologiczne

DPS / Placówki opiekuńcze

Beauty / Fryzjerstwo

Przemysł / Handel / Logistyka

Biura / Urzędy / Edukacja

HoReCa

Rolnictwo / Ogrodnictwo

Fitness

Bezpieczeństwo – używamy tylko sprawdzonych
i dedykowanych środków do dezynfkecji

Używamy sprawdzonych na rynku środków dezynfekujących o szerokim spektrum działania, przeznaczeniu medycznym lub / i przemysłowym oraz zarejestrowanych w Wykazie Środków Biobójczych. Dzięki nim dezynfekcja pomieszczeń jest bardzo skuteczna, a przy tym bezpieczna dla zdrowia. Odkażanie pomieszczeń wcale nie musi kojarzyć się z dodatkowym myciem powierzchni i unoszącym się, niezbyt przyjemnym zapachem.

Dezynfekujemy skutecznie metodą zamgławiania

Zainfekowane materiały są czyszczone metodą zamgławiania. Drobna mgła dociera do zakamarków pomieszczenia pokrywając mikroskopijną warstwa preparatu wyposażenie i sprzęty. Gazozol preparatu dezynfekującego utrzymuje się w powietrzu przez wiele godzin, dzięki czemu skutecznie usuwa patogeny. Dezynfekcja przez zamgławianie jest uważana za najlepszą formę usuwania drobnoustrojów chorobotwórczych, biorąc pod uwagę skuteczność środków odkażających i możliwość odkażenia nawet najtrudniej dostępnych zakamarków.

Wykorzystujemy własne zaplecze technologiczne

Dysponujemy różnymi typami zaawansowanych maszyn do zamgławiania. Dzięki temu proces dezynfekcji w pomieszczeniach przebiega bardzo szybko i sprawnie. Dopasujemy maszynę do kubatury pomieszczenia, dzięki czemu nie marnujemy twojego czasu i pieniędzy. Dezynfekcja pomieszczeń jeszcze nigdy nie była taka łatwa!