Dezynfekcja przemysł

Dezynfekcja w przemyśle, szczególnie w przemyśle spożywczym, wymaga ogromnej odpowiedzialności i najwyższej troski. Produkcja artykułów spożywczych wiąże się z zachowaniem wysokich standardów sanitarnych i podlega ścisłym wymogom. Również produkcja dóbr użytkowych w obliczu obecnego zagrożenia związana jest z procesami, w trakcie których dekontaminacja pomieszczeń okazuje się być niezbędną.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku EKO-MET przygotował dla wszystkich działów przetwórstwa spożywczego ( w szczególności do branży mleczarskiej, mięsnej, drobiarskiej, napojowej, piwowarskiej, cukierniczej i owocowo-warzywnej) rozwiązania pozwalające na osiągnięcie założeń w dziedzinie planowej i odpowiedzialnej dezynfekcji. Oferujemy Państwu maszyny wykonane ze stali nierdzewnej i dedykowane preparaty pozwalające na utrzymanie wysokiego reżimu higienicznego w procesach produkcyjnych, pomieszczeniach magazynowych, biurowych i socjalnych. 

ZACHOWANIE REŻIMÓW SANITARNYCH

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do sektora produkcji spożywczej, nasze maszyny dedykowane są do pracy w różnych gałęziach przemysłu, wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba szybkiej, bezpiecznej i efektywnej walki z wirusami, bakteriami, pleśniami, sporami i grzybami. Wymazy czystościowe wykonywane obligatoryjnie po zabiegach fumigacji z wykorzystaniem naszych urządzeń pokazują, iż ich sposób dyfuzji gazozolu dezynfekującego jest niezwykle skuteczny i doskonale penetruje zakamarki pomieszczeń wraz z parkiem maszynowym i wyposażeniem.

SZYBKA I SKUTECZNA METODA ODKAŻANIA

Fumigacja suchą mgłą charakteryzuje się niewielkim zużyciem substancji czynnych i w przeciwieństwie do popularnego ozonowania jest nieszkodliwa dla urządzeń elektrycznych. Dzięi dużej lotności mgły pozwala na pokrycie cienką warstwą preparatu o wysokim stężeniu wyposażenia i maszyn w halach produkcyjnych i pomieszczeniach. Unosi się w powietrzu nawet do 18 godzin, dociera do kanałow wentylacyjnych i miejsc trudno dostępnych czyniąc zabieg bardzo skutecznym. Przy użyciu odpowiedniego preparat, po zabiegu nie jest wymagane czyszczenie powierzchni i sprzętów z jego pozostałości. Fumigacja za pomocą zamgławiarek serii e-PRO i AE-VENT, to szybkie i skuteczne narzędzie w zachowaniu wysokich standardów w zakresie higieny.

NASZE

ZAMGŁAWIACZE